Lépjen kapcsolatba velünk

Elbtal Plastics GmbH & Co. KG
Grenzstr. 9
01640 Coswig | Németország

 +49 3523 5330-0 
+49 3523 5330-222 
info@elbtal-plastics.de

www.elbtal-plastics.de

KAPCSOLAT

* A mezőt ki kell tölteni

KAPCSOLATTARTÓK

Jan Kriedel

Managing Director

Nyelvek:

Régió: világszerte

  +49 3523 5330-0
info@elbtal-plastics.de

Madlen Freiwald

Head of Sales

Nyelvek:

Régió: világszerte

  +49 3523 5330-211
madlen.freiwald@elbtal-plastics.de

Andreas Kiehne

Area Sales Manager

Nyelvek:

Régió: Belgium, Hollandia, Dánia, Svédország, Norvégia, Németország, Svájc, Ausztria

  +49 3523 5330-0
andreas.kiehne@elbtal-plastics.de

Christophe Lamboley

Area Sales Manager

Nyelvek:

Régió: Franciaország, Marokkó, Kuvait, Egyesült Arab Emírségek, Ciprus, Görögország, Algéria, Tunézia

  +33 6 81171368
christophe.lamboley@elbtal-plastics.de

Mario Cattedra

Area Sales Manager

Nyelvek:

Régió: Olaszország

cattedra@elbtal-plastics.de

Pablo Cavaliere

Area Sales Manager

Nyelvek:

Régió: Spanyolország, Portugália, Mexikó, Közép- és Dél-Amerika

  +48 601 231832
pablo.cavaliere@elbtal-plastics.de

Eugen Bohl

Area Sales Manager

Nyelvek:

Régió: Macedónia, Magyarország, Cseh Köztársaság, Szlovénia, Szlovákia, Szerbia, Románia, Lengyelország, Montenegró, Lettország, Horvátország, Bulgária, egyéb orosz nyelvű országok, Örményország, Azerbajdzsán, Észtország, Grúzia, Kazahsztán, Kirgizisztán, Litvánia, Moldova, Oroszország, Ukrajna, Üzbegisztán, Fehéroroszország

  +49 3523 5330-0
eugen.bohl@elbtal-plastics.de

Tomasz Jurkowski

Area Sales Manager

Nyelvek:

Régió: Lengyelország

  +48 601 231832
tomasz.jurkowski@elbtal-plastics.de

Tamás Szőllősi

Area Sales Manager
Kerex Uszoda és Szabadidőtechnikai Kft.

Nyelvek:

Régió: Budapest

  +36 70 902 0338
sz.tamas@kerex.hu

PNG  ��� IHDR��������i{���tEXtSoftware�Adobe ImageReadyqe<��IDATxQH�8:;t:p:LNJNwڰ;(!cyft&?9x+[gMڲ]}o}zqq LNrپ\[~;}-'믿羿ySǯ鯿?s6ӞE>ǿ_ן}?ZWgտ;SқC9vcS̫<3$_`{egR{L_ߤ}@/scW?_\B?|dO}9M_׿q[pm{z?_z`BXk)j^lW80qR/zp> < ѯz^__/ ]C~_?^/_Aj/Skнo!஼'N~;?'?w_un;ϯ?kUߦ_7CjiO]AA믿w} -_  /j�io/YO GGz&ac?诿Lg O7Mg6�դ!l'iomWߤEqtӟw9􏯞Sg?N|?Fezm9/�ڥkI4ٷLUk~_OK�ض۷9)&{ڏ\Gg_?e_g'y"ĿJypzb O;W{G_? }������������@,�������0������@!,�������0������@!,�������0������@!,�������0������@!,�������0������@!,�������0������@!`�,BZ>l����IENDB`