Kontakt

Elbtal Plastics GmbH & Co. KG
Grenzstr. 9
01640 Coswig | Niemcy

 +49 3523 5330-0
 +49 3523 5330-222
 info@elbtal-plastics.de

www.elbtal-plastics.de

KONTAKT

* Pole musi zostać uzupełnione.

OSOBY KONTAKTOWE

Michael Schumann

CEO

Język:

Kraj: ogólnoświatowy

  +49 3523 5330-0
+49 3523 5330-222
info@elbtal-plastics.de

Jan Kriedel

Managing Director

Język:

Kraj: ogólnoświatowy

  +49 3523 5330-0
+49 3523 5330-220
info@elbtal-plastics.de

Bertrand Girod

CBDO

Język:

Kraj: Portugalia, Indonezja, Chiny, Australia, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Kolumbia, Tajlandia, Nowa Zelandia, Andora, Francja, Kanada, Ameryki Środkowej, Ameryce Południowej, Stany Zjednoczone

  +34 608 127 753
b.girod@elbtal-plastics.de

Madlen Freiwald

Head of Sales

Język:

Kraj: ogólnoświatowy

  +49 3523 5330-211
+49 3523 5330-220
madlen.freiwald@elbtal-plastics.de

Andreas Kiehne

Area Sales Manager

Język:

Kraj: Belgii, Holandia, Danii, Szwecja, Norwegia, Niemcy, Szwajcaria, Austria

  +49 3523 5330-0
+49 3523 5330-220
andreas.kiehne@elbtal-plastics.de

Eugen Bohl

Area Sales Manager

Język:

Kraj: Macedonia, Węgry, Republika Czeska, Słowenia, Słowacja, Serbia,
Rumunia, Polska, Czarnogóra, Łotwa, Chorwacja, Bułgaria, Armenia, Azerbejdżan, Estonia, Gruzja, Kazachstan, Kirgistan, Litwa, Mołdawia, Rosja, Ukraina, Uzbekistan, Białoruś

  +49 3523 5330-0
+49 3523 5330-220
eugen.bohl@elbtal-plastics.de

Mario Cattedra

Area Sales Manager

Język:

Kraj: Włochy

cattedra@elbtal-plastics.de

Christophe Lamboley

Area Sales Manager

Język:

Kraj: Francja, Maroko, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Cyprze, Grecja, Algieria, Tunezja

  +33 6 81171368
christophe.lamboley@elbtal-plastics.de

Tomasz Jurkowski

Area Sales Manager

Język:

Kraj: Polska

  +48 601 231832
tomasz.jurkowski@elbtal-plastics.de

PNG  ��� IHDR��������i{���tEXtSoftware�Adobe ImageReadyqe<��IDATxQH�8:;t:p:LNJNwڰ;(!cyft&?9x+[gMڲ]}o}zqq LNrپ\[~;}-'믿羿ySǯ鯿?s6ӞE>ǿ_ן}?ZWgտ;SқC9vcS̫<3$_`{egR{L_ߤ}@/scW?_\B?|dO}9M_׿q[pm{z?_z`BXk)j^lW80qR/zp> < ѯz^__/ ]C~_?^/_Aj/Skнo!஼'N~;?'?w_un;ϯ?kUߦ_7CjiO]AA믿w} -_  /j�io/YO GGz&ac?诿Lg O7Mg6�դ!l'iomWߤEqtӟw9􏯞Sg?N|?Fezm9/�ڥkI4ٷLUk~_OK�ض۷9)&{ڏ\Gg_?e_g'y"ĿJypzb O;W{G_? }������������@,�������0������@!,�������0������@!,�������0������@!,�������0������@!,�������0������@!,�������0������@!`�,BZ>l����IENDB`